بهترین منبع موزیک بدون کپی رایت برای اینستاگرام

  • خانه
  • وبلاگ
  • بهترین منبع موزیک بدون کپی رایت برای اینستاگرام
بهترین منبع موزیک بدون کپی رایت برای اینستاگرام

برای تولید محتوا در اینستاگرام باید از موزیک های بدون کپی رایت استفاده کنیم زیرا الگوریتم اینستاگرام این اجازه را به شما نمی‌دهد و بعد از مدتی با این پیام مواجه خواهید شد «با عرض پوزش، محتوایی که منتشر کرده بودید به دلیل نقض قوانین کپی رایت، حذف شد» و گاهی مشاهده شده است که پست شما به طور خودکار توسط اینستاگرام حذف شده باشد.

اینستاگرام یک مقاله منتشر کرد تحت عنوان «قوانین قرار دادن موزیک در ویدیو». در این مقاله توضیح می‌دهد که شما حتی اگر در لایو اینستاگرام باشید و موزیکی را پخش کنید که حق کپی رایت آن را نداشته باشید اینستاگرام به شما اخطار می‌دهد و لایو شما را قطع می‌کند.

شاید خود پرسیده باشید که از کجا میتوان به بهترین منبع موزیک بدون کپی رایت برای اینستاگرام دسترسی داشته باشیم؟ در ادامه لیستی از بهترین منابع به همراه روش دانلود آن ها را معرفی می‌کنیم.

بهترین منبع موزیک بدون کپی رایت برای اینستاگرام

کانال‌های یوتیوب دانلود آهنگ بدون کپی رایت

در این بخش، لیستی از کانا‌ل‌های یوتیوبی که موزیک بدون کپی‌رایت منتشر می‌کنند را برایتان آورده‌ایم.

چطوری از یوتیوب آهنگ دانلود کنم؟

دانلود موزیک از یوتیوب

روش‌های زیادی وجود دارد که با کمی جستجو در اینترنت می‌توانید پیدا نمایید. یکی از این راه‌ها مراجعه به سایت های زیر است تنها کافیست آدرس صفحه مورد نظر خود را در آن قرار دهید و آهنگ خود را دانلود نمایید.

سایت‌های دانلود آهنگ بدون کپی رایت

راه دیگری که برای پیدا کردن آهنگ‌های بدون کپی‌رایت دارید، دانلود آن‌ها از سایت‌های زیر است:

کافی است تا وارد یکی از این سایت‌ها شوید و موزیک مورد نظر خود را به آسانی دانلود کنید. اگر منبع بهتری برای دانلود موزیک می‌شناسید خوشحال می‌شیم در بخش نظرات برای ما کامنت بزارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.