تبلیغات اینستاگرامی

  • خانه
  • تبلیغات اینستاگرامی

تبلیغات ارسالی یا نوتیفیکیشن

در تبلیغات ارسالی یا نوتیفیکیشن اینستاگرام پیج شما به صورت آلارم توسط اپلیکیشن‌های ایرانی برای کاربران اینستاگرام نمایش داده می‌شود و کاربران درصورت تمایل می‌توانند شما را فالو نمایند.

 تبلیغ شما برای تمامی اقشار و گروه‌های سنی مختلف نمایش داده می‌شود و متناسب با پیج شما بازدید 600هزار تا 1میلیون را خواهید داشت که این روش باعث جذب فالوور واقعی و افزایش نرخ تعامل پیج شما می‌شود. 

تبلیغات اقتصادی

ویژه مشتریان

 

تبلیغ گسترده برندینگ + افزایش فالوور ارسالی + منشن + دایرکت

 

 

تبلیغات ترکیبی

همانطور که از اسم این روش پیداست ترکیبی از گسترده عمومی و گسترده برندینگ می‌باشد.

گسترده عمومی:

در پکیج‌های متوسط و بزرگ به صورت همزمان بنر شما پخش می‌شود، به طور میانگین پیج‌های ۱۰۰ تا 700K در این سبد قرار دارند. تبلیغ گسترده برندینگ در پیج‌های میلیونی و برند به صورت هزمان بنر شما پخش می‌شود و می‌توان گفت این پیج‌ها شناخته شده هستند.

گسترده برندینگ:

در تبلیغ گسترده برندینگ تبلیغ شما(بنر شما) در پیج‌های میلیونی و برند مشهور اینستاگرام نمایش داده می‌شود. جهت کسب اطلاعات در رابطه با این پیج می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

پکیج VIP

در پکیج VIP تبلیغ شما توسط چهره بلاگر برای مخاطب شما انجام می‌شود، این پکیج بسیار کامل است و ترکیبی از روش‌های کارآمد برای پیج شما می‌باشد که شامل :

گسترده عمومی (130 الی 200 پیج) + گسترده برندینگ (9 الی 14 پیج میلیونی) + بلاگری (2 الی 5 بلاگر) + نوتیفیکیشن (6 الی 8 ارسال میلیونی) + منشن (8 هزار تگ)