تبلیغات تلگرامی

  • خانه
  • تبلیغات تلگرامی

تبلیغ پروکسی تلگرام

تبلیغ در پروکسی تلگرام یکی از به صرفه ترین روش‌های تبلیغات در تلگرام می‌باشد که باعث برندسازی و افزایش بازدید پست‌های شما می‌شود. 

در این روش کانال شما به پروکسی‌های قدرتمند‌ و محبوب متصل شده و به صورت پین به کاربران زیادی که عضو پروکسی هستند نمایش داده می‌شود و کاربران درصورت تمایل در کانال شما عضو می‌شوند که این روش باعث جذب ممبر واقعی شما می‌شود؛ در نتیجه بعد از تبلیغ پیام و تماس زیادی را از ممبرها دریافت خواهید نمود.

تبلیغات گسترده تلگرامی

در تبلیغات گسترده بنر شما برای ۳۰ تا ۵۰ هزار کاربر به مدت ۲۴ ساعت فرستاده می‌شود و شانس دیده شدن شما توسط مخاطبان بالقوه افزایش می‌یابد. از مزایای این روش می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  1. افزایش برندینگ و معرفی کسب و کار به مشتریان بالقوه
  2. جذب و هدایت مشتری به کانال، پیج و یا سایت شما
  3. تجربه داشتن تبلیغ هدفمند در کانال هایی با اعضای چند هزار نفری با جذب بالای ممبر
  4. امکان استفاده از متن، عکس و ویدیو در بنر تبلیغ به منظور معرفی بهتر کالا یا خدمات

تبلیغ مینی گسترده

این روش تمام مزیت‌های تبلیغ گسترده تلگرامی را به صورت یکجا دارد با این تفاوت که بنر شما در ۵۰۰ تا ۵ هزار کانال تلگرامی به صورت همزمان تبلیغ می‌شود.

افزایش ممبر تلگرام

در این روش ممبر برای کانالتون به صورت واقعی زده می‌شود و ممبر هیچ اطلاعی از کانال شما ندارد و به مرور زمان که پست‌ در کانال قرار می‌دهید متوجه کانال شما می‌شود. (پیشنهاد می‌شود برای ترغیب کاربر و ویو بالا پست هایتان، این روش را حداقل 10K به بالا بزنید.)