سوالات متداول

درباره پکیج های گاوبنفش

سوالی دارید بپرسید

 • چرا باید تبلیغات کنم؟

  تبلیغات باعث میشه کسب و کارت رو افراد بیشتری ببینن و همین منجر به فروش بیشتر میشه و نتیجش میشه گسترش کسب و کار و درامد بیشتر شما

 • تبلیغم از کی شروع میشه؟

  بین ۲۴ نهایت ۴۸ ساعت بعد از ثبت سفارش همچنین برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در واتس آپ در ارتباط باشید.

 • چقد فالوور جذب می کنم از تبلیغ؟

  جذب فالور بستگی به چند عامل مهم داره در کل شما بر اساس محبوبیت پیجتون نزد کاربران جذب فالور میکنین چون تبلیغات از سوی ما کاملا واقعی و تضمینی هست برای اطلاعات بیشتر با مشاوران در ارتباط باشید

 • دایرکت برام میاد از تبلیغ؟

  ۹۹ درصد بعد از تبلیغات دایرکت زیادی هم خواهید داشت اما تا فرایند اعتماد سازی مخاطب بعد تبلیغات طی بشه چند روزی زمان لازمه تا اعتمادش جلب شه

 • موقع تبلیغ پیجم باز باشه یا بسته ؟

  پیشنهاد ما ۱۰۰ درصد بازه تو پیج بسته مخاطب پیجتونو نمیتونه ببینه پس تا محتوا و ویترین پیج شما رو ندیده نمیتونه انتخاب کنه پیج شما رو پس اگه پیجو ببندین بعد تبلیغات ریزش خواهی داشت هم چنین دایرکت کمتر

 • ایا نیاز هست در هنگام تبلیغ کار خاصی انجام بدم؟

  با توجه به خدماتی که انتخاب میکنین توضیحاتش داده شده و مشاوران راهنمایی تون می کنن

 • آیا فالوور ارسالی به پیج آسیب نمی زنه؟

  این نوع فالوور رو اگه در کنار تبلیغای دیگه از مثل تبلیغات بنری داشته باشید پیشنهاد می کنیم اما اگه فقط بخواید با همین روش باال بیاید تو بلند مدت احتمال اسیب به پیج هست که ما اصال پیشنهاد نمی کنیم منظور از آسیب اینه که ممکنه از لحاظ ویو افت داشته باشن.

 • با چه پیج هایی کار می کنید ؟

  ما با تمامی پیج های اینستاگرامی که تبلیغ می زنن کار انجام میدیم ولی مهم اینه که پیچ هایی که برای بیزینس شما مناسب هستن و مخاطب هدف شما توی اونا هست رو انتخاب می کنیم تا پول شما سوخت نشه و تمام تالش ما در اینه که اگر به عنوان مثال با ۱۰ میلیون تومان این ظرفیت وجود داره که ۳ هزار فالوور هدفمند جذب کنید کمتر از این اتفاق نیفتد.

 • میشه تایم اجرای تبلیغ همون روز و ساعتی که میخوام باشه ؟

  با توجه به حجم بالای سفارشاتی که داریم روز اجرای تبلیغ رو بعد از ثبت نهایی و واریز می تونیم اعالم کنیم ولی حدود تایم اجرا رو قبلش می تونیم بهتون بگیم که مثال اول هفته یا وسط هفته هستش. بعد از واریز اگر روز خاصی مد نظرتون هست تیم اجرایی مون تمام تالششون رو میکنن که همون روز اجرا شود.

 • چه جوری تضمین می کنید که فالوور واقعی می دید ؟

  سوال خیلی خوبی کردید و دقیقا مزیت تیم ما اینه. بعضی از پیج های عمومی و همین طور بالگرها متاسفانه برای این که جذب بیشتری بدن یا فیک می زنن یا روش جدیدشون اینه که توی گروه هایی که ادمین های صدها پیج وجود داره تو زمان تبلیغ شما لینک پیجتون رو تو گروه میزارن و به صورت مشارکتی همه ی اعضای گروه با پیج های مختلف شون شما رو فالوو می کنن و اما تیم ما همیشه در حال بررسی و اعتبارسنجی پیج هایی هس ت که باهاشون کار می کنیم و هرگز به این گونه پیج ها که غیر اخالقی کار می کنن تبلیغ شما رو نمیدیم و تضمین ما اینه که اگه یک بار با ما کار کنید خودتون متوجه واقعی بودن فالوورها میشین.

 • میشه هزینه بعد از انجام تبلیغات واریز بشه ؟

  این امکان فقط برای مشتریان کلوپ امکان پذیره مشتریان کلوپ شامل کسانی هستند که سفارش تبلیغاتشون به ۵۰ میلیون تومان رسیده باشه.

 • طراحی بنر یا تیز هم انجام میدهید؟

  بله یک تیم حرفه ای که کارشون طراحی بنر و همچنین ضبط و تدوین ویدیو هستش بهتون معرفی می کنیم که خودتون می تونید مذاکره کنید که اگر تمایل داشتین باهاشون کار کنید و خروجی کار رو به ما بدین که تبلیغات تون رو اجرا کنیم.

 • امکانش هست اول لیست رو بفرستید من ببینم بعد واریز کنم؟

  ما چندتا لیست با دسته بندی مختلف داریم که برای همه می فرستیم (البته در هایالیت های پیجمون هم هست) اما زمانی که برای پیج شما می خوایم تبلیغ رو اجرا کنیم طبق کسب و کار شما و بنرتون بهترین پیج ها ی هدف رو براتون انتخاب می کنیم و لیست مخصوص تبلیغ شمار و می چینیم و از اونجایی که این کار تو تیم ما یه کار تخصصی و زمان بر هست ما بعد از ثبت سفارش قبل اجرای کار براتون لیست رو می فرستیم.

تماس با ما

آیا سوالی دارید؟

faq-contact
[contact-form-7 id="371" title="Varn Contact From"]